Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Szanowni Państwo mamy dla Was niezwykłą niespodziankę! W dniu 11 listopada o godzinie 15.00 zapraszamy do nowej siedziby Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej (Pawilon Południowy) na półtoragodzinny koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. W czasie koncertu będziecie mogli wysłuchać utworów wojskowych i patriotycznych powstałych na przestrzeni dziejów.

Informacje o bezpłatnych wejściówkach znajdziecie poniżej.

[Uwaga! Osoby, które zdobyły wejściówki, zostaną poinformowane drogą mailową].

Aby zdobyć bezpłatną wejściówkę na koncert, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: rezerwacja@muzeumwp.pl, wpisując w tytule: „Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości”.

W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby, która chce wziąć udział w wydarzeniu. Ważna informacja! Poczekajcie na wiadomość zwrotną od Muzeum. Liczba biletów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Mamy dla Państwa przygotowanych 150 biletów.

Koncert odbędzie się w Sali Wystaw Czasowych w nowej siedzibie Muzeum Wojska Polskiego w sobotę 11 listopada o godzinie 15.00.

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego jest największą instytucją artystyczną w Wojsku Polskim realizującą szeroki wachlarz zadań artystycznych mających na celu kształtowanie postaw patriotycznych, edukacyjnych i wychowawczych.

RZAWP dziedziczy ponad 100-letnią tradycję grup teatralno-estradowych działających przy Domach Żołnierza Polskiego w okresie II Rzeczpospolitej. Zespół popularyzuje treści narodowe i chwałę oręża polskiego w kraju i za granicą.

W skład Zespołu wchodzą: soliści, chór, balet, orkiestra symfoniczna i orkiestra koncertowa. Wyjątkowym znakiem rozpoznawczym Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego są kostiumy sceniczne, które w większości stanowią kopie autentycznego umundurowania historycznego: od wojów Mieszka I poprzez „skrzydlatą” husarię Jana III Sobieskiego do czasów współczesnych.

Skip to content