Nowa siedziba Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej

Bezpłatne zwiedzanie Muzeum Wojska Polskiego do 3 września

Muzeum Wojska Polskiego, niekwestionowana skarbnica naszego dziedzictwa narodowego, zaprasza do bezpłatnego zwiedzania swoich zbiorów w nowym miejscu. Z tej możliwości można skorzystać w bezpłatnej formie do 3 września.

Muzeum, które do tej pory własną siedzibę posiadało przy ulicy Aleje Jerozolimskie, umożliwia teraz podziwianie swojej kolekcji w najnowocześniejszej siedzibie – w historycznej Cytadeli Warszawskiej. Nowa lokalizacja została oficjalnie otwarta dla zwiedzających 13 sierpnia.

Nie jest ważne czy jesteś pasjonatem historii, rodzicem poszukującym edukacyjnej rozrywki dla dzieci, czy turystą chętnym na poznanie polskiej kultury. W Muzeum Wojska Polskiego znajdziesz coś dla siebie.

Muzeum jest otwarte dla odwiedzających od środy do niedzieli, w godzinach od 10:00 do 16:00. Ostatnie wejścia do muzeum są możliwe o godzinie 15:20. Wizyta w muzeum to świetna okazja do tego, aby zanurzyć się w najważniejszych momentach naszej historii wojskowej i poczuć ducha tych, którzy walczyli o naszą wolność.

Zapraszamy do skorzystania z powyższej szansy na bezpłatne poznanie niepowtarzalnej historii, której świadkiem jest Muzeum Wojska Polskiego. To wyjątkowe miejsce, gdzie historia spotyka się z teraźniejszością, czeka na wszystkich chętnych w formie bezpłatnej do 3 września.

Skip to content